Witajcie na naszej stronie internetowej

Witajcie na naszej stronie internetowej

Witajcie na naszej stronie internetowej

Witajcie na naszej stronie internetowej.

Lato 2016 roku zapamiętamy chyba do końca życia. Wtedy to nudząc się na plaży w Helu, naszła nas myśl nagrania teledysku do utworu szwedzkiego duetu ROXETTE “Some other summer”. Po trzech dniach wygłupów, zabawy, a czasem i sporów, powstał materiał, który zadziwił nas samych. To miała być dla nas pamiątka z wakacji, którą mieliśmy co najwyżej podzielić się z naszymi znajomymi. Stało się inaczej. Po kilku dniach od umieszczenia go w Internecie, nasz klip wpadł w oko samemu liderowi Roxette, który umieścił go oficjalnej stronie zespołu, a tym samym rozsławił na cały świat. Nasze skromne video trafiło do 192 krajów, a odrębny artykuł poświęcił mu nawet prestiżowy “Huffington Post”.

I tak wszystko się zaczęło. Zainteresowanie nami przerosło nasze najśmielsze wyobrażenia, a to był dopiero początek. Za chwilę był pierwszy artykuł, pierwszy wywiad i pierwsze nagranie w telewizji. To było dla nas coś zupełnie nowego i dopiero z czasem ze wszystkim się oswajaliśmy. Potem był wspólny profil na Facebooku, kanał YouTube i kolejne teledyski.

Teraz przyszedł czas na naszą stronę internetową. Po co nam ona? To będzie wreszcie miejsce, które połączy nasze wszystkie aktywności. Nasze teledyski, zdjęcia i wywiady, a także pokaże zupełnie nową część naszego życia – drogę do upragnionego ślubu. Wciąż niewiele par takich jak my decyduje się na ten krok, dostajemy od was mnóstwo pytań w tej sprawie, więc uznaliśmy, że warto pokazać jak sobie z tym radzimy. Od dawna brakowało nam też miejsca, gdzie moglibyśmy napisać kilka słów więcej niż tylko opis do zdjęcia. Teraz wreszcie będziemy mieć taką możliwość. To będzie nasze własne miejsce w sieci, do którego was gorąco zapraszamy!

3 Comments

 1. Angelika
  28.02.2017 at 5:11 pm
  Reply

  Bardzo pozytywna energia bije od Was ! Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Wasze plany !

 2. 16.03.2017 at 7:39 am
  Reply

  I am regular reader, how are you everybody? This article posted at this website is truly good.

 3. Daniel
  09.08.2017 at 4:48 pm
  Reply

  Daj wam Boże Szczęścia i wszystkiego , co najlepsze chłopaki!

Leave a Comment