Witajcie na naszej stronie internetowej.

Lato 2016 roku zapamiętamy chyba do końca życia. Wtedy to nudząc się na plaży w Helu, naszła nas myśl nagrania teledysku do utworu szwedzkiego duetu ROXETTE “Some other summer”. Po trzech dniach wygłupów, zabawy, a czasem i sporów, powstał materiał, który zadziwił nas samych. To miała być dla nas pamiątka z wakacji, którą mieliśmy co najwyżej podzielić się z naszymi znajomymi. Stało się inaczej. Po kilku dniach od umieszczenia go w Internecie, nasz klip wpadł w oko samemu liderowi Roxette, który umieścił go oficjalnej stronie zespołu, a tym samym rozsławił na cały świat. Nasze skromne video trafiło do 192 krajów, a odrębny artykuł poświęcił mu nawet prestiżowy “Huffington Post”.

I tak wszystko się zaczęło. Zainteresowanie nami przerosło nasze najśmielsze wyobrażenia, a to był dopiero początek. Za chwilę był pierwszy artykuł, pierwszy wywiad i pierwsze nagranie w telewizji. To było dla nas coś zupełnie nowego i dopiero z czasem ze wszystkim się oswajaliśmy. Potem był wspólny profil na Facebooku, kanał YouTube i kolejne teledyski.

Teraz przyszedł czas na naszą stronę internetową. Po co nam ona? To będzie wreszcie miejsce, które połączy nasze wszystkie aktywności. Nasze teledyski, zdjęcia i wywiady, a także pokaże zupełnie nową część naszego życia – drogę do upragnionego ślubu. Wciąż niewiele par takich jak my decyduje się na ten krok, dostajemy od was mnóstwo pytań w tej sprawie, więc uznaliśmy, że warto pokazać jak sobie z tym radzimy. Od dawna brakowało nam też miejsca, gdzie moglibyśmy napisać kilka słów więcej niż tylko opis do zdjęcia. Teraz wreszcie będziemy mieć taką możliwość. To będzie nasze własne miejsce w sieci, do którego was gorąco zapraszamy!